Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
RICHARD PETTIBONE
USA, född 1938
Andy Warhol Campbell´s Soup Can - Vegetable Soup
Signerad och daterad på baksidan RP 1987, numrerad 6-25. Silkscreen på duk, ca 17,5 x 13 cm.
4045
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här