Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
STEN EKLUND
1942-2009
Plattformen
Signerad och daterad SE 68. Bemålat plexiglas, 44,5 x 59 cm.
PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås
4069
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här