Stina Brockman, Utan titel

Stina Brockman, Utan titel
Stina Brockman, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

STINA BROCKMAN
född 1951
Utan titel, ur serien Kropppar
Signerad och daterad på baksidan Stina Brockman 1986. Gelatinsilverfotografi, bildstorlek 19,5 x 24 cm, bladstorlek 30 x 39 cm.
Vintage.

4141

2017-12-14