Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
SUZAN ETKIN
USA, född 1955
Invisible Body #3
Signerad och daterad Suzan Etkin 1992. Olja på duk, 91 x 91 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4051
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här