Klubbat för:
85000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
TERRY O'NEILL
Storbritannien, född 1938
Faye Dunaway, Hollywood 1977
Signerad och numrerad Terry O´Neill, 49/50. C-print, 54,5 x 54,5 cm.
4155
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här