Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-60 000 SEK
TRACEY EMIN
Storbritanninen, född 1963
Masterbating infront of the mirror, Homage to Edvard Munch
Signerad och daterad Tracey Emin 1995. Monoprint, 49 x 65,5 cm.
PROVENIENS
White Cube, London
4041
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här