Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ULF WAHLBERG
1938-2014
Vid Lions drag strip II
Signerad och daterad Ulf W, 66-68. Olja på duk, 80 x 100 cm.
4099
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här