Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ULRIK SAMUELSON
född, 1935
Figur
Signerad och daterad UB 60 samt på baksidan U. Samuelsson, 1960. Olja på duk, 132 x 96 cm.
PROVENIENS
Bukowskis, Contemporary+Design, våren 2006, katalognr 519
4083
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här