Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ULRIK SAMUELSON
född, 1935
Utan titel
Signerad US. Olja på duk, 140 x 197 cm.
UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm, september - oktober 2002
4073
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här