Yrjö Edelmann, Grön Transparent

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Grön Transparent
Signerad och daterad Y. Edelmann -82. Olja på duk, 80 x 80 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

4055

2017-12-14