Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Grön Transparent
Signerad och daterad Y. Edelmann -82. Olja på duk, 80 x 80 cm.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö
4055
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här