Klubbat för:
260000 SEK
Utropspris
150 000-200 000 SEK
EDDIE MARTINEZ
USA, född 1977
Untitled #2
Monogramsignerad och daterad EM-08. Blandteknik på duk, 76 x 61 cm
PROVENIENS
Loyal, Stockholm
Privat samling, Malmö
56
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här