Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
EMIL HEILBORN
1900-2003
Tåghjul, Motala Verkstad, Motala ca 1935
Signerad Emil Heilborn, stämplad på baksidan Fotograf Emil Heilborn. Gelatinsilverfotografi, vintage, 20 x 17 cm
PROVENIENS
Fam. Heilborn
85
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här