Erwin Olaf, YSL
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
ERWIN OLAF
Nederländerna, född 1959
YSL, ur serien Fashion Victims
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Erwin Olaf, Amsterdam 2000, edition 2/5. Cibachrome monterad på plexi, 100 x 100 cm
PROVENIENS
Galleri Tapper-Popermajer
54
2019-04-10