Hans Gedda, Ulf Lundell
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
HANS GEDDA
född 1942
Ulf Lundell
Signerad och daterad på baksidan Hans Gedda 1977/2008. Gelatinsilverfotografi, bildmått 42 x 42 cm
UTSTÄLLD
"Hans Gedda, Svenska Angelägenheter", Åmells Konsthandel, Stockholm 2008
123
2019-04-10