Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
JOACHIM COSSAIS
Norge, född 1972
Woodwork
Monogramsignerad JC. Akryl på duk, 58 x 50 cm
Utförd 2006
PROVENIENS
GAD, Oslo
Privat samling, Malmö
130
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här