Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
KRISTIAN SCHMIDT
född 1977
Modell med valhaj
Signerad och numrerad på baksidan 8/17, C-print på plexiglas, monterad på aluminium, 100 x 150 cm
UTSTÄLLD
Opera Gallery, London 2017
93
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här