Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
MARCEL BREUER, fällstolar, 2 st., Tecta, 1980-tal, formgivna 1927, stomme i förnicklat stålrör, klädda i svart respektive vitt läder, etikettmärkta Tecta, höjd 69, sitthöjd 44 cm, slitage
21
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här