Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
MERET OPPENHEIM
Schweitz, 1913-1985
Le Couple
Signerad och numrerad Meret Oppenheim 45/45. Gultonat gelatinsilver fotografi, 29 x 39 cm
101
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här