Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-45 000 SEK
MICHAEL MANNING
USA, född 1985
Bright and Contemporary 9
Signerad, blandteknik, 92 x 122 cm
Utförd 2013
PROVENIENS
Carl Kostyal, Stockholm
139
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här