Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Tiden skapar nya sår
Signerad och daterad Patrik Andiné 2012. Olja på duk, 75 x 80 cm
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
112
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här