Ralf Turander, Drottningholm
Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
RALF TURANDER
född 1943
Drottningholm
Signerad,daterad och numrerad på baksidan Ralf Turander 2016, 2/3. C-print, 110 x 170 cm
LITTERATUR
Dagarna på Drottningholm, Prinsessan Christina, Fru Magnusson. Stockholm 2016
133
2019-04-10