Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000-8 000 SEK
RATIA RISTOMATTI, "Palaset Modular Storage Cubes", förvaringskuber, 4 delar, Treston, Finland 1970-tal, bemålat i rött och vitt, handtag i metall, höjd 138, 34,5 x 34,5 cm, mindre slitage
46
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här