Klubbat för:
140000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygskulptur
Signerad på baksidan Torsten. Olja på duk, 152 x 132 cm
PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm
65
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här