Torsten Andersson, Tygskulptur

Klubbat för:

140000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygskulptur
Signerad på baksidan Torsten. Olja på duk, 152 x 132 cm

PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm

65

2019-04-10