Willy Rizzo, bar
Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
WILLY RIZZO, bar, 1970-tal, Italien, stål, borstad mässing och alcantara, njurformad, bardiskens skiva och skåpets nedre skiva av spegelglas, inbyggt kylskåp och förvaringsskåp, höjd 88, längd 132, bredd 51 cm, skiva med smärre kantnagg, skåpets nedre skiva med spricka
30
2019-04-10