Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Komposition med papper
Signerad och daterad Y. Edelmann -82. Olja på duk, 120 x 140 cm
100
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här