Zak Kitnick, I Hate That Cutting Crusty Bread
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ZAK KITNICK
USA, född 1984
I Hate That Cutting Crusty Bread Is Followed By Sweeping - Primary Steel
Signerad och daterad på baksidan Zak Kitnick 2009. Aluminium, nickel, steel, plexi glass case, 59 x 59 x 8 cm
PROVENIENS
Johan Berggren, Malmö
Privat samling, Malmö
121
2019-04-10