Alfred Bergström, Franskt vårlandskap

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM
1869-1930
Franskt vårlandskap med mor och barn vid flodbank
Signerad och daterad Alfr. Bergström, Paris -95. Olja på duk, 26,5 x 40 cm.

2015

2015-06-03