Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON
1853-1939
Utsikt över Kvarnholmen från Marstrand
Signerad Anna Gardell-Ericson. Akvarell med täckvitt på papper, 34 x 48,5 cm.
2010
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här