Anna Gardell-Ericson, Utsikt över Kvarnholmen

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ANNA GARDELL-ERICSON
1853-1939
Utsikt över Kvarnholmen från Marstrand
Signerad Anna Gardell-Ericson. Akvarell med täckvitt på papper, 34 x 48,5 cm.

2010

2015-06-03