Anna Munthe-Norstedt, Sommarblommor

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANNA MUNTHE-NORSTEDT
1854-1936
Sommarblommor
Signerad och daterad Anna Munthe Norstedt 4/6 -90. Olja på pannå, 23 x 13 cm.

2007

2015-06-03