Anna Palm de Rosa, Champs-Élysées, Paris

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA
1859-1924
Champs-Elysées, Paris
Signerad Anna Palm de Rosa, Paris. Akvarell på papper, 29,5 x 52 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Internationella höstauktion, 1998, katalognr 185

2028

2015-06-03