Anna Palm, Stockholms slott

Anna Palm, Stockholms slott
Anna Palm, Stockholms slott
Anna Palm, Stockholms slott
Anna Palm, Stockholms slott
Anna Palm, Stockholms slott
Anna Palm, Stockholms slott

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANNA PALM
1859-1924
Vy mot Stockholms slott
Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell och täckvitt på papper, 19 x 29,5 cm.

2009

2015-06-03