Antoine Bouvard, Vy från Giudecca, Venedig

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANTOINE BOUVARD
Frankrike 1870-1955/56
Vy från Giudecca, Venedig
Signerad Bouvard. Olja på duk, 24 x 33 cm.
Signed. Oil on canvas.

2185

2015-06-03