August Hagborg, Flirt på stranden

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Flirt på stranden, Bretagne
Signerad Hagborg. Olja på duk, 60,5 x 82 cm.

2046

2015-06-03