August Hagborg, Konversation på stranden, Bretagne

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Konversation på stranden, Bretagne
Signerad Hagborg. Olja på duk, 73,5 x 54 cm.

2086

2015-06-03