August Hagborg, Sittande musselplockerska

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Sittande musselplockerska på stranden, Bretagne
Signerad Hagborg. Olja på duk, 73,5 x 92 cm.

2087

2015-06-03