Axel Ender, Gungande flickor

Axel Ender, Gungande flickor
Axel Ender, Gungande flickor
Axel Ender, Gungande flickor
Axel Ender, Gungande flickor
Axel Ender, Gungande flickor
Axel Ender, Gungande flickor

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

AXEL ENDER
Norge 1853-1920
Gungande flickor
Signerad Axel Ender. Olja på pannå, 46 x 37,5 cm.
Signed. Oil on panel.
PROVENIENS
I samma familjs ägo sedan 1930-talet

2208

2015-06-03