Bengt Nordenberg, Snickarboden

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BENGT NORDENBERG
1822-1902
Snickarboden
Signerad och daterad B. Nordenberg 72. Olja på duk, 61 x 54 cm.

2101

2015-06-03