Bergère, Louis XVI, Frankrike

Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike
Bergère, Louis XVI, Frankrike

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BERGÈRE, Louis XVI, Frankrike, bonad och träskuren valnöt, uppsvängd rygg, volutformade armlän, hörnfleuronger, kannelerade avsmalnande ben, slitage, smärre skador, kompletterade fotavslut

1117

2015-06-02