Bergèrer, ett par, Louis XVI

Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI
Bergèrer, ett par, Louis XVI

Klubbat för:

57000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BERGÈRER, ett par, Louis XVI, Frankrike, träskuren valnöt, uppsvängd rygg, volutformade armlän, hörnfleuroner, svängd frontsargen, kannelerade avsmalnande ben, gråmålade, slitage, lagningar, smärre kompletteringar, spår av mask

1055

2015-06-02