Bernardino Luini, hans efterföljare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BERNARDINO LUINI
hans efterföljare, 1800-tal
Dygden och Fåfängan
Olja på pannå, 71 x 79 cm.
Follower of, 19th century. Oil on panel.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2156

2015-06-03