Bernardo Keilhau, hans krets, Torgförsäljare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BERNARDO KEILHAU
hans krets, 1600-tal
Torgförsäljare
Olja på duk, 112 x 90 cm.
Circle of. 17th century. Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Överste löjtnant Gunnar Mauritz Rosenquist af Åkershult

2158

2015-06-03