Biblioteksbyster 1 par empire

Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire
Biblioteksbyster 1 par empire

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BIBLIOTEKSBYSTER, 1 par, empire, Frankrike, föreställande Homeros och Sokrates, brännförgylld och mörkpatinerad brons, socklar med reliefdekor av putti med harlekin- respektive soldatattribut, höjd 29,5-30,5 cm, slitage

1126

2015-06-02