Biblioteksbyster sannolikt England

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BIBLIOTEKSBYSTER, 2 st, sannolikt England, Georg III, föreställande William Shakespeare (1564-1616) och Alexander Pope (1688-1744), mörkpatinerad och förgylld brons, höjd 29,5 cm, smärre slitage

1127

2015-06-02