Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
BONBONJÄRER, 1 par, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons och skärslipat glas, hänklar i form av ormar samt maskaroner av Hermesansikten, dekor av palmetter, höjd 18 cm, obetydliga nagg
1118
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här