Bonbonjärer, 1 par, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BONBONJÄRER, 1 par, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons och skärslipat glas, hänklar i form av ormar samt maskaroner av Hermesansikten, dekor av palmetter, höjd 18 cm, obetydliga nagg

1118

2015-06-02