Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
BORDSUPPSATS, Ryssland, brännförgylld brons, basen med banddekor, uppsvängd fot med kymation, bladhölstrad skål, hänklar i form av fiskstjärtar, kanten med kymation, höjd 27, diameter 22 cm, slitage
1158
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här