Bordsuppsats, Ryssland

Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland
Bordsuppsats, Ryssland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BORDSUPPSATS, Ryssland, brännförgylld brons, basen med banddekor, uppsvängd fot med kymation, bladhölstrad skål, hänklar i form av fiskstjärtar, kanten med kymation, höjd 27, diameter 22 cm, slitage

1158

2015-06-02