Bror Lindh, Gnistrande vinterlandskap

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

BROR LINDH
1877-1941
Gnistrande vinterlandskap
Signerad Bror Lindh. Olja på duk fäst på pannå, 52 x 56 cm.

2066

2015-06-03