Bruno Liljefors, Gäss i gryningsljus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Gäss i gryningsljus
Signerad Bruno Liljefors. Olja på duk, 35 x 50 cm.

Införselmoms 12% tillkommer på klubbat belopp.
Import VAT 12%

2108

2015-06-03