Bruno Liljefors, Orre

Bruno Liljefors, Orre
Bruno Liljefors, Orre
Bruno Liljefors, Orre
Bruno Liljefors, Orre
Bruno Liljefors, Orre
Bruno Liljefors, Orre

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Orre
Signerad och daterad Bruno Liljefors -94. Olja på duk, 57 x 73 cm.
PROVENIENS
I samma familjs ägo sedan 1920-30-talen

2098

2015-06-03