Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Orre
Signerad och daterad Bruno Liljefors -94. Olja på duk, 57 x 73 cm.
PROVENIENS
I samma familjs ägo sedan 1920-30-talen
2098
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här