Bruno Liljefors, Räv och stövare
Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Räv och stövare i vinterlandskap
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1930. Olja på duk, 70 x 100 cm.
Intygad av Lindorm Liljefors
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel. Stockholm
2036
2015-06-03