Bruno Liljefors, Räv och stövare

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Räv och stövare i vinterlandskap
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1930. Olja på duk, 70 x 100 cm.
Intygad av Lindorm Liljefors
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel. Stockholm

2036

2015-06-03