Carl Johansson, Ner mot Sjön

Carl Johansson, Ner mot Sjön
Carl Johansson, Ner mot Sjön
Carl Johansson, Ner mot Sjön
Carl Johansson, Ner mot Sjön
Carl Johansson, Ner mot Sjön
Carl Johansson, Ner mot Sjön

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL JOHANSSON
1863-1944
Ner mot sjön
Signerad och daterad Carl Johansson 89. Olja på duk, 27,5 x 39 cm.

2044

2015-06-03